Home Miłość i Związki Metoda "Nowe Łóżko"

Menu

Reklama

User Menu


Metoda "Nowe Łóżko" PDF Drukuj Email
Artykuły Feng Shui - Miłość i Związki
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 czerwca 2009 21:23
METODA III

•    Nowe łóżko- nowe początki
Cudownym sposobem na rozpoczęcie nowego etapu w życiu jest zakup nowego łóżka. Uwzględniając stan finansów, postaraj się kupić łóżko jak najlepszej jakości, a zaznasz wielu korzyści. Najbardziej odpowiedni moment na taki zakup to przeprowadzka do nowego domu lub też koniec ważnego związku.

•    Dzwonek wietrzny lub dzwonek tradycyjny
Przestrzeń ponad łóżkiem to główne miejsce działania środków zaradczych feng-shui. Zawieszenie tam dzwonka wietrznego lub dzwonka z mosiądzu wniesie ożywczą energie  w życie miłosne. Niech ich działanie będzie pobudką dla łóżka oraz twej własnej energii. Akcesoria te ożywia życie miłosne.

•    Kryształowa kula
Profesor Lin Yun twierdzi , że im bliżej  naszego ciała znajduje się dana część otoczenia tym większy wywiera na nas wpływ. Stosownie to tego stwierdzenia, najbliżej nas naszego ciała są łóżka.
    Poprawne ustawienie łóżka to jedno. Przestrzeń je otaczająca także stanowi wielkie pole działania środków zaradczych feng shui. Świetnym remedium pomagającym pozytywnie wpłynąć na związek, zdrowie, jasność umysłu, a także ożywiającym energię osobistą jest kryształowa kula zawieszona  ( na czerwonej wstążce) nad wezgłowiem łóżka. Przedmiot ten  rozświetla otoczenie i promieniuje jasnością. Dzięki swym właściwościom wnosi blask w związek i pomaga rozwikłać nieporozumienia i problemy.

•    Różowa pościel
Aby wzmocnić energię miłości w obecnym związku lub otworzyć się na nową relację, wykorzystaj różową pościel. Róż to główny kolor miłości. Jego bliski kontakt z ciałem reguluje przepływ chi i napełnia mocą sferę związków,
Ścieląc łóżko oczami wyobraźni zobacz jak miłość spontanicznie wpływa do twego życia.

•    Podświadome blokady
Przedmioty przechowywane pod łóżkiem to gwarancja ukrytych przeszkód w związku. Jeśli zagracasz tę przestrzeń, prawdopodobnie takrze na niewidzialnym poziomie odczuwasz brak przepływu energii w związku oraz innych dziedzinach życia.  Oczyszczenie miejsca pod łóżkiem przynosi niezwykłą ulgę i wywiera uwalniający wpływ na twój związek Aby z jeszcze większą siłą odczuć działanie tego remedium, wyobrażaj sobie , jak stare problemy ustępują a twoje życie oraz związek napełnia poczuci9e wolności i wpływa na nie nowy strumień wolności i wpływa na nie nowy strumień energii.
 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.