Home Zdrowie i witalność Witalność w otoczeniu

Menu

Reklama

User Menu


Witalność w otoczeniu PDF Drukuj Email
Artykuły Feng Shui - Zdrowie i witalnosc
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 czerwca 2009 21:34

•    Sprzątanie
Jednym z najważniejszych zaleceń feng shui jest sprzątanie. Tak, właśnie porządki – to staromodny , acz wielce skuteczny sposób za zwiększenie chi domu oraz życia. Brud zatrzymuje w przestrzeni ogromne pokłady energii psychicznej, osłabiając chi niepotrzebnie blokując rozwój mieszkańców domu. Posprzątaj miejsce gua, których działanie wymaga poprawy.
    
•    Wzmacniając centrum domu
Wzmacniając centrum , korzystnie wpływasz na całe swoje życie.. Ziemia to żywioł utożsamiany  z gua  Zdrowia. Wnoszenie  energii ziemi do centrum służy zdrowiu oraz pozostałym sferom życia. Energię tę można przywoływać do gua Zdrowia, umieszczając w nim obiekty z nią związane albo używając ziemskich kolorów- żółtego, pomarańczowego  lub różnych odcieni brązu.. Aby doświadczyć jej dobroczynnego wpływu , wizualizuj dobre zdrowie.

•    Dzwonek wietrzny
Skoro centrum to podstawowe gua sprzyjające zdrowiu, a sypialnia służy odpoczynkowi i odprężeniu, wzmocnienie środka sypialni stanowi remedium silnie wspomagające chi zdrowia. Dzwonek wietrzny zawieszony na suficie w środku sypialni pobudzi energię zarówno ciała jak i ducha. Na czerwonej wstążce umocnij dzwonek wykonany z metalu (np. z mosiądzu), o dźwięcznym brzmieniu. Remedium to działa nawet wtedy gdy podmuchy powietrza nie poruszają dzwonka. Pragnąc dodatkowo wzmocnić zdrowie lub energię osobistą , zadzwoń „dzwonkiem zdrowia” i uświadom sobie , jak nowe siły i witalność budzą się i krążą w twym ciele.
 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.