Home Praca i Kariera Wejście do firmy oraz gua Bogactwa

Menu

Reklama

User Menu


Wejście do firmy oraz gua Bogactwa PDF Drukuj Email
Artykuły Feng Shui - Praca i kariera
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 czerwca 2009 21:49
Feng shui mówi, iż należy koniecznie zadbać o wejście do firmy, gdyż jest to miejsce, przez które wpływa energia nie¬zbędna do jej właściwego funkcjonowania. Bardzo ważne, jeśli chodzi o powodzenie w interesach, jest także umiejsco¬wione w lewym górnym rogu gua Bogactwa.
Remedia zaproponowane w niniejszej książce, a doty¬czące „ust chi" (głównego wejścia) oraz gua Bogactwa domu znajdują zastosowanie również w biznesie (zobacz strony 121-128 i 56-58).
•    Dzwonki wietrzne, rośliny i płynąca woda
Zarówno na wejście, jak i na gua Bogactwa korzystnie wpły¬wają dzwonki wietrzne (pobudzają cyrkulację chi i pienię¬dzy oraz działanie ludzi), rośliny (stwarzają ożywcze, po¬zytywne i uzdrawiające chi) i płynąca woda, np. fontanny, strumienie i wodospady (powodują ruch w interesie i prze¬pływ pieniędzy). Wzmocnisz działanie tych remediów, szczegółowo wizualizując powodzenie swych planów bi¬znesowych.

•    Kwiaty w trzech kluczowych miejscach
 Świetnym środkiem zaradczym, który stymuluje energię ka¬dry pracowniczej i powiększa powodzenie firmy, są świeże kwiaty ustawione w biurze menedżera, recepcji i pomie¬szczeniu pracowników. Nie należy zapominać o wymianie kwiatów, gdy tylko zaczną więdnąć. Wizualizuj, jak świeża energia, sukces i dobrobyt wkraczają do firmy.
Zmieniony: czwartek, 25 czerwca 2009 21:50
 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.